Як можна схуднути на коктейлях смузі

Як можна схуднути на коктейлях смузі

Існує кілька варіантів того, як ви можете скинути вагу за допомогою «смузі».

Перший варіант – це влаштовувати 1-2 рази на тиждень розвантажувальні дні на таких коктейлях. Тут все досить просто, протягом дня вам дозволяється вживати різні «смузі», пити достатню кількість води (2-3 літра). І більше нічого в цей день вживати не можна.

Другий варіант – «смузі»-дієта. Ви вибираєте один з прийомів їжі (сніданок, обід або вечерю) і замінюєте його улюбленим коктейлем, тим самим скорочуючим калорійність одного прийому приблизно до 150 ккал.

І, нарешті, третій варіант – «смузі»-вечеря. Це означає, що кожен день вашою вечерею стає улюблений коктейль.

Дотримуючись одного з таких варіантів, ви скинете зайву вагу, поліпшите своє самопочуття і отримаєте масу корисних вітамінів.

Корисні властивості «смузі». Його калорійність

Калорійність новомодних коктейлів «смузі», перш за все, залежить від інгредієнтів що в них входять. Природньо, якщо ви використовуєте такі коктейлі з метою схуднення, то приблизна калорійність такої суміші повинна становити від 90 до 150 ккал на 100 г. А до складу коктейлю не повинні входити шоколад, горіхи, сиропи і інші, шкідливі під час для дієти продукти.

Коктейлі «смузі» корисні як під час дієти, так і просто під час вживання при звичайному, звичному для вас, раціоні харчування. У таких фруктово-овочевих, фруктово-ягідних коктейлях з додаванням молочних продуктів містяться різні антиоксиданти, які перешкоджають старінню організму, вітаміни, мінерали та багато інших корисних речовин, яких так сильно потребує наш виснажений після зими, організм.

Крім того, коктейлі «смузі» сприятливо діють на процес травлення, відмінно насичують і очищають організм. Відмінно сприяють виведенню шлаків і токсинів, покращують мікрофлору кишечника. І взагалі мають масу переваг.

До переліку корисних властивостей коктейлів «смузі» так само можна віднести і те, що завдяки коктейлям «смузі» можна успішно скинути зайву вагу, накопичену вами за холодну зиму, при цьому не виснажуючи себе болісними тренуваннями, фізичними вправами і голодними моно-дієтами, після яких скинуті вами кілограми повертаються, а то і з лишком. Коктейль «смузі» допоможе без шкоди позбутися зайвої ваги, а ефект збережеться на довгий час, якщо в наслідку ви будете дотримуватися правильного, корисного і збалансованого харчування, пити достатньо чистої негазованої води і багато ходити пішки.

Смузі для схуднення відео

Подобається допис? Поділіться з друзями: