Трьохтижнева дієта – схуднення на 10 кг

Трьохтижнева дієта -  схуднення на 10 кг

Дізнайтеся, як скинути від 5 до 10 кілограмів за наступні три тижні з раціоном харчування від фахівця в галузі дієтології Брайана Флета.

Трьохтижнева дієта від Брайана – це низьковуглеводна ощадна дієта тривалістю 21 день, яка були розділена на 4 етапи, кожен з яких має певні правила.

Ця дієта має деякі основні загальні правила, яких необхідно дотримуватися, щоб схуднути:
– скорочення кількості вживаних калорій;
– скорочення вживання вуглеводів;
– необхідно бути фізично активними;
– зверніться до фахівця, якщо ви повинні приймати добавки та вітаміни;
– слід іноді очищати організм.

Цілі трьохтижневої дієти

За три тижні автор дієти обіцяє схуднення на 5-10 кг. Він гарантує, що при належному виконанні правил та дотриманні раціону ви будете втрачати жир, а не м’язову масу. Ви також будете почувати себе більш енергійними. Також ця дієта допоможе боротися з целюлітом та з високим рівнем поганого холестерину.

4 фази трьохтижневого раціону

Фаза 1 – Очищення печінки

Ця фаза триває сім днів і її метою є очищення печінки. Необхідно звести до мінімуму вживання шкідливих вуглеводів та жирних продуктів. Перевагу слід надавати овочам.

Фаза 2 – 24 години посту

Під час цієї фази ви повинні очистити ваше тіло від залишку токсинів, що залишилися. Це досягається шляхом голодування. Ви можете вживати тільки рідини, і якщо дуже голодні – овочі. Ця фаза триває всього 24 години, на 8-й день від початку дієти.

Фаза 3 – Спалювання жиру

Початок припадає на дев’ятий день і триває до 11 дня включно. 80% ваших щоденних калорій повинні надходити з жиру. Багато людей думають, що це призведе до збільшення ваги, але відповідно до розробок Брайана Флета, тіло почне спалювати калорії з жиру і це поступово призведе до скорочення жиру.

Фаза 4 – Встановлення режиму

На цьому етапі ви будете потребувати професійної допомоги. Ви повинні будете оцінити, скільки саме калорій вам потрібно в день, і відповідно, організувати ваше меню з рекомендованих продуктів. Ця фаза триває з 12 по 21-й день.

Рекомендовані продукти для трьохтижневої дієти

Курка, індичка, яловичина, риба, яйця, спаржа, буряк, капуста, артишоки, кабачки, броколі, морква, селера, гриби, цибуля, шпинат, перець, помідори, авокадо, горіхи макадамі, мигдаль, насіння гарбуза, насіння соняшнику, оливкова олія, бальзамічний оцет і рослинна олія.

Тренування під час дієти

Рекомендується короткий, але доволі інтенсивний тренінг для всього тіла. Досить займатися фізичними вправами 3-4 рази на тиждень протягом 20 хвилин.

Подобається допис? Поділіться з друзями: