Як обдурити почуття голоду?

Як обдурити почуття голоду?

Іноді так трапляється, що ми починаємо хотіти їсти в непідходящих ситуаціях. Або, наприклад, коли ви сіли на дієту. Як позбутися нестерпного почуття голоду без втрат? Пропонуємо вам кілька порад, як обдурити голод.

Порада 1. Пийте якнайбільше рідини, а особливо соки, наприклад корисний березовий сік. Таким чином, ви ніби обдурите свій шлунок, заповнюючи його рідиною.

Порада 2. Вчені стверджують, що найкраще їсти в тиші. Якщо під час їжі ви дивитеся телевізор або слухаєте музику – ви навіть не помітите як з’їсте величезну кількість їжі, яка не входила у ваші плани спочатку.

Порада 3. Гарячі ванни сприяють зниженню апетиту. Плюс, гаряча ванна підвищить потовиділення, це допоможе вам позбутися зайвої рідини.

Порада 4. Фізичні навантаження також допоможуть притупити голод. Різні навантаження просто відвернуть Вас від бажання поїсти.

Порада 5. Великий вплив на апетит має і колір. Вчені вже дано довели той факт, що синій колір знижує апетит, тоді як червоний і жовтий діють навпаки. Якщо збираєтесь у гості – надягайте синю сукню. А у своєму власному будинку стеліть на святковий стіл синю скатертину.

Порада 6. Ще один спосіб відтермінувати на якийсь час голод – аромотерапія. Найкраще нюхати квіткові та фруктові аромати.

Порада 7. Якщо ви будете день у день їсти з маленьких тарілочок, та ще й маленькими ложечками – вам також вдасться позбутися почуття голоду. Поступово ви звикнете до того, що порція їжі має бути такого (маленького) розміру, і вам її вистачатиме для того, щоб наїстись.

Порада 8. Щоб закріпити з’їдене надовго – випийте після їжі нежирного йогурту, з’їжте десерт. Цей останній акорд здатний утримати відчуття ситості тривалий час.

Порада 9. Спробуйте зрозуміти чого хоче ваш організм. Якщо відчуваєте голод – їжте, але як тільки ви відчуєте себе ситим – припиняйте їсти. Якщо Вам не хочеться їсти в обід – не примушуйте себе це робити.

Порада 10. Намагайтеся додавати в їжу розумну кількість спецій та прянощів. Вони здатні викликати почуття голоду практично відразу після прийому їжі. Останній прийом їжі взагалі повинен містити абсолютний мінімум спецій.

Порада 11. Ставте овочі та фрукти на помітні місця кухні. Як тільки Ви відчуєте голод – з’їжте краще за них замість смаженої картоплі.

Порада 12. Перед їжею дуже корисно буде погуляти на свіжому повітрі. Це зменшить ваш апетит до розумної межі, внаслідок насичення організму киснем.

Порада 13. Намагайтеся спати щодня по 7-8 годин. Цього часу вашому організму має вистачити для повноцінного відновлення. А організм, що відпочив, меншою мірою схильний до відчуття голоду.

Порада 14. Ще один спосіб обдурити голодний шлунок – пожувати жуйку. Відчуття пережовування у роті сприятиме зниженню почуття голоду.

Порада 15. Якщо перед їжею нанюхатися бананами, м’ятою та яблуками – ви зможете наїстися меншою кількістю їжі на довгий час.

Порада 16. Якщо Ви боїтеся зірватися на «нічний перекус» – почистіть зуби. Обов’язково спрацює установка «не можна їсти після чищення зубів».

Тепер у вашому арсеналі у боротьбі з кілограмами є дієві поради, як обдурити голод.

Відео – Як позбутися відчуття голоду

Подобається допис? Поділіться з друзями: